Онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Міловській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області.

Дата: 29.01.2024 17:38

26.01.2024 року  відбулося онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Міловській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області.

На засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств надано пропозиції до плану роботи Координаційного центру на 2024 рік.

• Розглянуто питання щодо оздоровчої компанії та внутрішнього обліку дітей, які потребують оздоровлення.
  •    Розглянуто  звернення голови Ради з питань ВПО при Міловській СВА.

Запропоновано внести зміни до Комплексної Програми підтримки та соціального захисту мешканців Міловської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Напрацювання за результатами засідання взяті за основу для подальшої роботи.