Надання соціальних послуг та медичних консультацій в Координаційному центрі Марківської СВА

Дата: 30.01.2024 09:31

В рамках укладених Меморандумів про співпрацю, 29.01.2024 року, в  Координаційному центру Марківської СВА, розташованому за адресою, м.Київ, вул. Рене Декарта, 14,  працівниками Міловської СВА та комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної медичної допомоги Міловської селищної ради», надавалися соціальні послуги та медичні консультації мешканцям Луганської області.

Під час прийому медичною сестрою надано медичних консультацій 17 особам, роздано лікарських препаратів та медичних засобів в якості гуманітарної допомоги 6 особам. Одній особі надано невідкладну допомогу.

Начальником служби у справах дітей здійснено прийом та надано консультації 5 громадянам з питань соціального захисту дітей, усиновлення та сімейних форм виховання.

За додатковою інформацією стосовно надання медичних послуг, видачі ліків та медичних засобів, просимо звертатися до Міловського ПМСД за тел. 050 145-32-17.

З питань  соціального  захисту дітей, усиновлення та сімейних форм виховання звертайтеся до служби у справах дітей  за тел. 068 48 26 800.