ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ У МОРОЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.01.2024 13:50

Фото без описуФото без опису

29 січня 2024 року Морозівський ліцей Міловської селищної ради  вшанував пам’ять Героїв Крут.

Фото без описуФото без опису

Під час виховної години учні ознайомилися з історією знаменитого за своєю трагічністю і героїзмом боєм під Крутами. Вчителі ознайомили дітей із хронологією подій битви під Крутами, підкріплюючи свою розповідь змістовною і цікавою патріотичною поезією. Учні дізналися про історичні події в Україні початку XX століття та про патріотичний подвиг київських студентів.

Бій під Крутами став боєм за майбутнє України.

Крутянці посідають особливе місце – вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу.

На сьогодні виховувати у учнів почуття патріотизму, відданості своїй Батьківщині; повагу до історичного минулого свого народу, до борців за національну незалежність нашої України, здатність відповідально ставитися до громадянських обов’язків має важливе значення.

Захист свої Батьківщини – найсвятіший обов’язок кожного громадянина.

Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України