Результати ІІІ (обласного) етапу XХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 31.01.2024 10:48

Підведено підсумки ІIІ (обласного) етапу XXIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням " Об'єднаймося ж, брати мої!".

У номінації «Історія України і державотворення» ІІІ місце посів учень 11- класу Морозівського ліцею Міловської селищної ради Луганської області.

Назва роботи « Покинуті села Міловщини».

У своїй роботі учень розповів про села Міловської громади в яких не лишилося місцевих мешканців або живе декілька родин,про чудових місцевих жителів сел, про самі села, які, на жаль, майже перестають існувати, але в свій час відігравали важливу роль у державотворенні Луганщини та країни в цілому.

Спираючись на інформаційні джерела:

• учень проаналізував та визначив головні причини занепаду села в цілому на територія Міловщини;
  • з’ясував, як жили люди, чим вони займалися;
  • які були населені пункти на Сході України.

Робота ґрунтувалася  на спогадах людей, які народилися або й до 2022 року жили в селах Журавське, Криничне, Ярське, Рання зоря та Яснопромінське.

Висловлюємо подяку та щиру вдячність вчителю історії Морозівського ліцею Тетяні Володимирівні Скітченко за підготовку учня до Конкурсу

Вітаємо переможця! Бажаємо успіхів!