Із кремлівської неволі визволили луганчанина

Дата: 01.02.2024 10:53

Це – військовослужбовець 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Олексій Ганусков.

«На початку повномасштабного вторгнення Олексій проходив службу в районі Волновахи на Донеччині. Із березня 2022 року родина втратила з ним зв’язок. В полоні чоловік перебував майже два роки. Наразі він на волі – на рідній землі. Україна бореться за кожного бранця кремля. Військових і цивільних. Команда Президента Зеленського доклала чимало зусиль, щоб запланований на кінець січня обмін відбувся. В Україну повернулися 207 наших громадян – 180 рядових і сержантів, 27 офіцерів», – наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Олексію Ганускову 41 рік. У 2014 році він із родиною вимушений був покинути Луганськ та переїхати до Сєвєродонецька.

До лав ЗСУ вступив у 2019 році.