ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 05.02.2024 12:45

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

На виконання плану заходів на 2023—2024 роки з реалізації Стратегії кібербезпеки України,  працівники Міловської СВА на освітній платформі «Дія»  розпочали навчання у сфері кібербезпеки на тему: «Основи кібергігієни. Як держслужбовцям захиститися від хакерських атак». Основна мета навчання - це навчитися елементарним правилам кібергігієни в інтернеті при користуванні поштою, соцмережами та мобільними пристроями. Кібергігієна – запорука успішного захисту.

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

За минулий тиждень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна інформаційних повідомлень не надходило.

Спеціалісти відділу взяли участь у конференції з просторового планування «Діалогова платформа», організованої проєктом USAID «ГОВЕРЛА» у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України і Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Участь у форумі «Злиття та поглинання: Альтернативна енергетика та модульне будівництво».

Ведеться робота щодо пошуку благодійних фондів та міжнародних інвестиційних груп щодо надання допомоги при відновленні Міловської селищної територіальної  громади в період деокупації.

Жителям Міловської громади протягом тижня надавались консультації щодо їх щодо звернень до РПЗМ

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій: – - надано консультацій: – 2, з них 0 - звернення на  електрону пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 7, відхиллено – 0 (відсутня інформація щодо актуалізації даних суб’єкта звернення), залишок неопрацьованих повідомлень – 0; актуалізовано даних в РТГ – 7; з зняття з реєстрації місця проживання (в наслідок зміни місця проживання) 0, зміна імені/документа (паспорт ID) – 7, інше – 0; надано послуг – 7 (витяг з РТГ).

Консультаційна робота правового поля

На виконання Закону України «Про запобігання корупції» проводиться робота щодо перевірки стану подання декларацій працівниками СВА та підпорядкованими структурними підрозділами у визначений законодавством строк.

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Проведені наступні консультації з населенням:

з питань пенсійного забезпечення – 3;

щодо виплат на проживання ВПО – 2;