ЕКСПЕРТНЕ ОБГОВОРЕННЯ “СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗАДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ”

Дата: 05.02.2024 15:10

Фото без описуФото без опису

02 лютого 2024 року   в м Києві  начальник  відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності Міловської  селищної військової адміністрації взяв участь у форумі з  обговорення співробітництва територіальних громад задля відновлення та розвитку.

Фото без описуФото без опису

Про актуальність співробітництва територіальних громад під час воєнного стану та повоєнного відновлення  доповіла Олександра АЗАРХІНА – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

В проведенні  заходу прийняла участь  Олена ШУЛЯК – голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування. В ході зустрічі проведено детальний аналіз договорів про співробітництво між громадами за 2022 та 2023 роки з урахуванням ключових сфер та напрямків регіонального розвитку й містобудування.

Експертне обговорення є однією з активностей у рамках проєкту Good Governance Fund «Планування відновлення в громадах», який фінансується UK International Development від уряду Великої Британії. Організатори проєкту — Abt Britain та КПМГ в Україні.