Знаходьте укриття в кілька кліків у смартфоні. Нова послуга в Дії

Дата: 08.02.2024 18:04

У застосунку з'явилася мапа укриттів. Тепер кожен українець під час повітряної тривоги зможе швидко знайти найближче безпечне місце, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут.

На інтерактивній мапі також можна:
- переглянути вид, рейтинг та фото;
- дізнатися, скільки людей воно вміщує;
- оцінити стан укриття;
- залишити відгук, повідомити, якщо воно зачинене, — цю інформацію передадуть до ОВА;
- поділитися локацією з родичами або друзями.

Також можете вибрати фільтр і вказати параметри, наприклад, укриття для людей з інвалідністю.

А щоб не залежати від інтернету та зв'язку, завантажуйте мапу своєї області — і вона завжди буде доступною офлайн. Для цього перейдіть у розділ Незламність і натисніть — Завантажені мапи.

З міркувань безпеки мапа буде недоступною в декількох областях.

Але ви можете дізнатися їх адреси в органах місцевого самоврядування.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ та ДСНС, за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (у частині створення інформаційної системи обліку укриттів), а також швейцарсько-української Програми EGAP Фонду Східна Європа (щодо інтеграції інформаційної системи з Дією).