Участь працівників управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради та КП «Міловський центр ПМСД» у тренінгу "Сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом (СНПК)"

Дата: 09.02.2024 12:48

Фото без описуФото без опису

08.02.2024 року працівники управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради та працівники КП «Міловський центр ПМСД» взяли участь у тренінгу "Сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом (СНПК)"

Метою тренінгу є набуття навички щодо належної ідентифікації різних форм сексуального насильства , пов'язаного з війною /конфліктом (СНПК), здійснення його належного документування, відповідно до міжнародних стандартів та національного законодавства , напрацювання механізму взаємодії щодо надання комплексної допомоги постраждалим від СНПК, зокрема , захисту прав постраждалих , надання їм юридичної , соціальної , медичної , психологічної підтримки, розуміння наслідків СНПК для постраждалої особи та особливостей побудови з нею комунікації /взаємодії.

Пам’ятайте, що повідомити про СНПК можна у будь-який час, а ваше мовчання може мати тяжкі наслідки, залишаючи кривдника непокараним.

Нагадуємо куди телефонувати в разі СНПК

Національна поліція України – 102 або 0 800 500 202 (колцентр поліції).

Урядова гаряча лінія – 1547.

Національна лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 116 123 або 0 800 500 335.

Цілодобові безкоштовні телефони довіри – 1500 зі стаціонарного телефона або 044 272 15 00 – з мобільного