Інформаційно-просвітницька акція - Всесвітній День онкохворої дитини
Щороку 15 лютого відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. Це не день відчаю, а свято перемоги малюків і дорослих, лікарів, родичів хворихі всіх, хто не байдужий до чужого горя, над страшною недугою - злоякісними пухлинами дитячого віку.
Комунальним підприємством «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги» в рамках меморандуму, укладеного між Старобільською РДА та Міловською СВА проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Золота стрічка» до цієї дати.
Метою проведення акції є привернення уваги суспільства до проблеми дитячих онкологічних хвороб. В рамках проведення акції прочитано інформаційну лекцію та проведено майстер-клас з виготовлення відповідної символіки.
Щиро дякуємо адміністрації Старобільської РДА за можливість проводити зустрічі з мешканцями Луганської області в гуманітарному хабі за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26а,
Цього дня на хабі проводився прийом медичною сестрою підприємства, під час якого 9 особам надано медичні консультації та видано лікарські препарати, медичні засоби в якості гуманітарної допомоги.
Під час звернення, можна отримати такі послуги:
- консультації сімейного лікаря або медичної сестри;
- медичне електронне направлення;
- електронний рецепт, в тому числі за програмою «Доступні ліки»;
- лікарські препарати різного призначення в якості гуманітарної допомоги;
- психологічну підтримку;
- заключити декларацію з сімейним лікарем.