Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни

Дата: 16.02.2024 15:24

“Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати”.

Президент України Володимир Зеленський

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території України.

Широкомасштабне вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію нашої держави. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості та сміливості.

До 10-річчя від початку російсько-української війни Український інститут національної пам’яті підготував тематичні інформаційні матеріали.

Пропонуємо ознайомитися:Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни