НАЧАЛЬНИК МІЛОВСЬКОЇ СВА ІРИНА БОЛТКОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО, ПОВ’ЯЗАНЕ З КОНФЛІКТОМ»

Дата: 21.02.2024 18:00

Сучасний світ стикається з безліччю викликів, і одним із найбільш шокуючих є проблема сексуального насильства, яке пов’язане з військовими конфліктами. Ця проблема вимагає негайної уваги та впровадження ефективних принципів та сервісів допомоги для тих, хто став жертвою.

На сьогодні важливо вміти реагувати, допомагати та виявляти факти таких злочинів. З метою освоєння нових навичок та вмінь очільниця Міловської громади Ірина Болткова разом з директором Морозівського ліцею Міловської селищної ради Іриною Мороз

19-20 лютого 2024 року відвідали дводенний тренінг «Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом (СНПК)» в м. Київ.

Мета тренінгу полягала у накопиченні знань щодо причин виникнення, наслідків та протидії сексуальному насильству; забезпеченні психологічної підтримки постраждалим, а також на основі міжнародних стандартів і найкращих практик розробити та відпрацювати системи реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом / СНПК.

Тренінг складався з дводенного курсу, кожен був поділений на два бокси – теоретична та практична частина.

Під час теоретичної частини, тренери акцентувала увагу присутніх на понятті СНПК, його форми, статистичні дані та сервіси надання допомоги постраждалим. Значну увагу приділялось практичній частині під час якої учасники заходу використовували отримані знання на прикладі вирішення поставлених завдань.

За результатами проходження навчання учасники отримали сертифікати.

Захід реалізовано ГО "ОПФ "Правосвіт" - грантером Українського Жіночого Фонду/УЖФ в рамках проекту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який УЖФ виконує в партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.