24 лютого 2024 року - другі роковини повномасштабної війни на українській землі

Дата: 24.02.2024 13:04

Фото без описуФото без опису

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто був закатований, заморений голодом і холодом, розстріляний у спину, знищений ворожими ракетами в Бучі, Ізюмі, Маріуполі, Мелітополі, Харкові, Херсоні та в сотнях інших містах і селах України.

З метою вшанування подвигу українського народу у відсічі російської агресії, в місті Рівному на Алеї Героїв, працівники Міловської, Біловодської та Чмирівської військових адміністрацій, поклали квіти до пам’ятних банерів військовослужбовців, які загинули за свободу і незалежність своєї Батьківщини. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих.

Також, працівники адміністрації поклали квіти та запалили свічки й у інших регіонах України.

Зупинись на хвилину. Помовчи. Згадай кожного, хто віддав життя за тебе, за мене і за всіх нас. Вічна памʼять загиблим…

Помолись за живих, за тих захисників, що на фронті! Нехай кожного Бог береже!

Будемо жити! Переможемо! Відродимось!