Засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації
26.02.2024 відбулось засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністраціїв режимі on-line за участю Катерини Безгинської – заступниці голови облдержадміністрації.
Участь у засідання взяли начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова, керівники комунальних закладів охорони здоров’я Міловської селищної ради.
На колегії були розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я області за 2023 рік та
пріоритети на 2024 рік.
2. Про виконання рішень колегії Департаменту охорони здоров’я
облдержадміністрації в 2023 році.
Успішним досвідом відновлення своєї діяльності на підконтрольній українській владі території поділилися лікувальні заклади обласного підпорядкування, заклади міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної, Рубіжного, а також заклади освіти - Луганський державний медичний університет, Лисичанський медичний коледж.
Розглянуто питання щодо фінансування закладів охорони здоров’я. Запропоновано закладам, які уклали угоди з НСЗУ у 2024 році за необхідністю та фінансовою спроможністю, вжити заходів стосовно розширення переліку надання медичних послуг населенню. Керівникам закладів охорони здоров’я, які не уклали угоди з НСЗУ у 2024 році, рекомендовано розглянути питання щодо оптимізації структури своїх закладів, або працевлаштування медичних працівників до інших закладів охорони здоров’я області