Надання муніципальних послуг в умовах релокації громад

Дата: 05.03.2024 20:51

Фото без описуФото без описуФото без опису

05.03.2024 року в м. Рівному, Програмою ULEAD з Європою в Луганській області, проведено інформаційну зустріч з представниками Біловодської, Чмирівської, Міловської, Кремінської, Щастинської та Білокуракинської військових адміністрацій на тему: «Організація надання муніципальних послуг в умовах релокації громад».

Модератором заходу виступив Ігор Агібалов, керівник Регіонального офісу Програми ULEAD з Європою в Луганській області; спікерами виступили – Тетяна Філатова, радниця Регіонального Офісу Програми ULEAD та Наталія Макогон - заступниця начальника Кремінської ВА.

Мета заходу:

- посилення горизонтальної комунікації між керівниками громад;

- оновлення каналів та форм комунікації Програми ULEAD з керівниками громад;

- обговорення варіантів рішень проблем та питань, які виникають перед військовими адміністрації у сфері організації надання муніципальних послуг;

- напрацювання проєктів спільних рішень проблемних питань.

Під час зустрічі обговорено актуальні виклики та проблеми релокованих громад, потреби у розвитку спроможності посадових осіб ВА, комплексні програми та ініціативи, які впроваджуються Програмою ULEAD.