Підписано Меморандум про співпрацю між Рівненським обласним академічним музично-драматичним театром та Міловською селищною військовою адміністрацією

Дата: 07.03.2024 16:32

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 07 березня 2024 року, Міловською селищною військовою адміністрацією в особі заступника начальника Оксани Дубук при взаємодії з Чмирівською сільською військовою адміністрацією підписано Меморандум про співпрацю з комунальним закладом «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради.

Метою Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль, спрямованих на надання культурних послуг внутрішньо переміщеним особам Луганської області, які сьогодні проживають на Рівненщині.

Дякуємо директору закладу Володимиру Петріву за співпрацю та підтримку, адже культура була і є потужною силою, яка об’єднує всіх українців та веде до спільної мети – Перемоги!

Об’єднуємося заради добрих справ, адже разом ми можемо зробити значно більше!