Мешканці Луганської області відвідали виставу
Дата: 12.03.2024 13:13
Кількість переглядів: 56
У неділю, 10 березня, Міловською селищною військовою адміністрацією спільно із Чмирівською сільською військовою адміністрацією організовано похід для дітей та батьків з числа внутрішньо переміщених осіб Луганської області до Рівненського міського палацу культури.
Дітки разом із батьками змогли насолодитися переглядом вистави "Дюймовочка".
Дякуємо директору Рівненського міського палацу культури Чугуєвцю Анатолію Олександровичу за можливість поринути у світ романтичної історії величного датського казкаря Г.-Х.Андерсена та відчути себе частиною неймовірно захопливої історії.