У м. Києві проходить засідання Секції з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад Асоціації міст України

Дата: 13.03.2024 08:40

Фото без описуФото без опису

З 12 по 13 березня 2024 року у м. Києві проходить засідання Секції з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад Асоціації міст України.

Участь у засіданні беруть начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова та начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестиційної діяльності адміністрації Андрій Прокопчук.

Фото без описуГоловна мета заходу: створення публічної платформи, яка представляє на національному рівні спільну позицію тимчасово окупованих та деокупованих громад України, сприятиме вирішенню поточних проблем та напрацюванню спільних рішень.

Фото без описуВ перший день засідання обговорено нагальні проблеми мешканців деокупованих та тимчасово окупованих територій.

Фото без описуСпікерами виступили представники Міністерства соціальної політики України, Національної служби охорони здоров’я України, міський голова м.Маріуполя, виконавчий директор Асоціації міст України та інші.

Зокрема питання стосувались:

• підтримки внутрішньо переміщених осіб;
  • забезпечення мешканців тимчасово окупованих територій громад житлом, компенсації оренди та вартості зруйнованого житла;
  • фінансування закладів охорони здоров’я;
  • фінансування закладів освіти.

Також під час заходу обговорено плануванння та підготовку громад до відновлення своїх територій після деокупації.