Другий день засідання Секції Асоціації міст України з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад
13 березня 2024 року в м.Києві відбувся другий етап засідання Секції Асоціації міст України з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад Київською платформою сприяння ВПО. Участь у заході взяла Ірина Болткова – начальник Міловської селищної військової адміністрації.
На засіданні, Віталієм Кличком, Головою Асоціації міст України, Київським міським головою, запропоновано представникам громад з тимчасово окупованих територій та тих, де тривають активні бойові дії, різні механізми допомоги внутрішнім переселенцям, які переїхали до Києва.
«Сьогодні в столиці мешкають понад 210 тисяч переселенців, з яких майже 46 тисяч дітей. А з 2014 року це 410 тисяч внутрішньо переміщених осіб, для яких Київ робить усе можливе для комфортного життя та роботи, для використання пільг і сервісів, які створені для киян» - зазначив Віталій Кличко.
За дорученням Київського міського голови розроблено концепцію інтеграційного простору для ВПО. У майбутньому – це буде місце для постійної комунікації ВПО із владою для ефективного надання всіх видів послуг.