ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!«ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ»

Дата: 15.03.2024 09:45

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

В Морозівському ліцею Міловської селищної ради серед учнів 9-11 класів був проведен виховний захід до Дня українського добровольця .

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗ метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості учням  була запропонована до перегляду презентація.

Фото без описуТретьокласники Морозівського ліццею також приєднались до вшанування особливих людей, які за покликом серця стали на захист нашої України. Діти уважно слухали розповідь вчителя про заснування свята, про добровольців, ,які за покликом власного серця стали на захист нашої Батьківщини і рідної землі.

Добровольці - люди доброї волі.

Дякуємо кожному і кожній, хто захищає нашу державу