ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Соціальна сфера

10 березня, Міловською селищною військовою адміністрацією спільно із Чмирівською сільською військовою адміністрацією організовано похід для дітей та батьків з числа внутрішньо переміщених осіб Луганської області до Рівненського міського палацу культури на перегляд вистави.

Відбулась робоча зустріч заступника начальника Міловської СВА з керівником БО «Благодійний фонд «Міжнародний гуманітарний хаб» у Рівненській області з метою об’єднання зусиль для підтримки внутрішньо переміщених осіб Луганської області, які постраждали внаслідок військової агресії. Оглянуто приміщення амбулаторії с.Тучин, в якому планується створити тимчасове місце проживання.

На базі гуманітарного хабу Лисичанської МВА в м. Обухів проведено особистий прийом начальника управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради.  За консультаціями звернулось 7 осіб.

На гуманітарних хабах медичні працівники КПН «Міловська ЦРЛ» видали 34 особам ВПО ліки та вироби медичного призначення.

Освітній процес

Надано психолого-педагогічну допомогу в центрі ГО « Український тил» в м. Кам’янець-Подільський. Допомогу отримали 6 дітей шкільного віку. Також з дітьми проведено годину спілкування "Стежками українських казок".

З метою вдосконалення української мови, на базі Сєвєродонецького ХАБУ м. Тернопіль, вчителем української мови Морозівського ліцею з дітьми проведено заняття «Мова рідна, слово рідне». З 6 учнями – випускниками організовано курси з підготовки до здачі національного мультипредметного тесту.

11 березня 2024 року голова Молодіжної ради при Міловській СВА виступила з доповіддю на Форумі «Роль молоді у стійкості та відновленні» який проходив у м. Хмельницькому.

14 березня 2024 року проведено засідання Молодіжної ради при Міловській СВА щодо звітування про діяльність Молодіжної ради та обговорено питання взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Учениця 6 класу Морозівського ліцею отримала перемогу (I місце) у III  Всеукраїнському двотуровому фестивалі – конкурсі мистецтв «Країна Кобзаря» з роботою «Пахощі рідного дому».

Проведено наступні заходи в Морозівському ліцею:

1. VI Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді  «Мій Шевченко»;

2. Щорічний конкурс есе з патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!»;

3. Всеукраїнський  конкурс дитячого  малюнка «Зоологічна галерея»;

4. ІХ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція  «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»;

5. VІІІ Всеукраїнський  національно - патріотичний конкурс «Ми - Патріоти України!».

Наради/семінари. Навчання

- участь начальника Міловської СВА в засіданні Комісії “Політика безпеки” Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України;

- участь начальника Міловської СВА в засіданні Секції Асоціації міст України з розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад у м. Київ;

- онлайн-засіданні комісії з питань надання одноразової та щорічної матеріальної допомоги Міловської селищної військової адміністрації  Старобільського району Луганської області;

- участь у святі Масляної - «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо» на базі координаційного центру для ВПО Луганщини Лозно-Олександрівської СВА;

- участь  в Інтенсиві з відкритих даних;

- участь  в  інформаційних заходів на теми: «Громадська участь у процесі розробки та прийняття рішень», «Особливості декларування в умовах воєнного стану»;

- участь у вебінарі, який організовано НАЗК : «Організація роботи з декларування» та у першому засіданні фахової мережі з питань організаційних засад місцевого самоврядування в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II);

-  участь в онлайн семінарі на тему: «Економічна інженерія для голів громад»;

-  участь у семінарі на тему «Практики відновлення громади»;

-  участь  у Стратегічній сесії на тему Економічних Союзів Громад . Стратегічний розвиток громад;

- участь в онлайн-тренінгу «Шляхи пошуку фінансування для успішної роботи громадських об’єднань жінок/дівчат та чоловіків/хлопців. Фандрейзинг. Інвестування»;

- участь в онлайн-навчанні «Ефективна комунікація – ефективна допомога. Як місцевим громадам покращити інформування ВПО в інтернеті й соцмережах»;

- он-лайн участь  в  стратегічній сесії «Клубу Мерів» – Українське Агентство Муніципального Економічного Розвитку UMEDA та EOTU Inc., на якому були зазначені  останні  новини щодо роботи з Економічними Союзами.

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

щодо допомоги пораненим Захисникам та Захисницям України, які беруть безпосередню участь у бойових діях, пов'язаних з повномасштабною військовою агресією Російської Федерації проти України 5 осіб;

щодо призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни( осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей- 4 особи;

щодо отримання компенсації на житло – 2 особи.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook