Мешканці Луганської області відвідали концерт Арсена Мірзояна

Дата: 21.03.2024 14:30

20 березня 2024 року в Рівненському міському будинку культури  відбувся концерт українського співака, заслуженого артиста України Арсена Мірзояна.
За сприяння Міловської селищної військової адміністрації та Чмирівської сільської військової адміністрації, мешканці Луганської області мали змогу  відвідати захід безкоштовно.
Фото без описуФото без опису

Всі присутні у залі насолодилися улюбленими піснями, прем’єрами з нового альбому, драйвом музики, приголомшливим світловим шоу і теплою атмосферою.

У рамках концерту організатори провели благодійний аукціон на якому, зокрема, розіграли і гітару співака. Всі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.
Дякуємо міський Будинок культури / Рівне за чудову можливість хоч на дві години відірватися від буремного сьогодення.