ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Дата: 25.03.2024 09:36

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників Служби безпеки України!

32 роки Служба безпеки України захищає державний суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність, законні інтереси держави, а також забезпечує права і свободи людини і громадянина.

Фахівці Служби безпеки України пліч-о-пліч із Збройними силами України відбивають атаки, викривають і нищать ворога, звільняють українську землю від агресора.

Ваша щоденна робота, за якою стоїть мир та спокій мільйонів простих українців, надає особливого значення вашій нелегкій справі – почесній й разом з тим надзвичайно важливій і відповідальній.

У день професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України.

Вічна пам’ять співробітникам Служби безпеки України, хто віддав у цій війні найцінніше -  власне життя.

Слава Україні!

Ірина Болткова,