УЧАСТЬ ГОЛОВИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ МІЛОВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ В ТРЕНІНГУ-СЕМІНАРІ ІЗ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАСНОВАНОЇ НА ПІДХОДАХ УЧАСТІ, УЧАСТІ МОЛОДІ ТА ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ У ПРОЦЕСІ УХВАЛЕННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ МОЛОДИХ АКТИВІСТІВ ТА АКТИВІС

Дата: 25.03.2024 09:51

Фото без описуФото без опису

18-22 березня 2024 року голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації Ангеліна Новікова взяла участь у тренінгу-семінарі із молодіжної політики, заснованої на підходах участі, участі молоді та громадської участі у процесі ухвалення рішень для молодих активістів та активісток, який проходив у м. Львові.

Фото без описуФото без опису

Мета заходу - посилення спроможностей молоді брати участь в демократичних процесах з урахуванням підходів участі молоді та громадської участі у процесі ухвалення рішень. Організаторами заходу є Проєкт Ради Європи "Молодь за демократію в Україні: Фаза III" у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією молодіжних рад.

Проєкт складається з трьох основних компонентів:

• молодіжна політика, заснована на підходах участі; визнання молодіжної роботи у воєнний час;
  • підтримка молодіжних організацій як платформи громадської активності та демократичної участі.

Фото без описуФото без описуФото без описуНа протязі п’ятьох днів Ангеліна Новікова працювала в рефлексійних групах, була проведена робота щодо внесення пропозицій до Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2026-2030 роки, обговорення концепції дружнього до молоді освітнього ресурсу зі стандартами, інструментами на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Обговорення бар'єрів для участі молоді та ролі молодіжної ради для забезпечення участі молодих людей у житті громади – було цікавим та корисним.

Майбутнє - за активною молоддю!