ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 25.03.2024 12:41

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

20 березня 2024 року за програмою «U-LEAD з Європою» начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту в режимі онлайн інфосесії відвідав відкритий захід з інформування на тему: «Добровільні формування цивільного захисту як інструмент реалізації безпекових повноважень ОМС».

На даному заході було обговорено такі питання:

1)      Координація діяльності ДФЦЗ комісією з питань ТЕБ та  НС;

2)      ДФЦЗ як можливість реалізації повноважень ОМС;

3)      Порядок створення ДФЦЗ;

4)      Фінансування та матеріально-технічне забезпечення;

З керівниками структурних підрозділів Міловської СВА, відповідальними за організацію заходів цивільного захисту, проведені заняття  щодо віднесення території громади до відповідної групи цивільного захисту.

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

За минулий тиждень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна надійшло одне  інформаційне повідомлення.

Начальником відділу ЖКГ спільно із заступником начальника Міловської селищної військової адміністрації взято участь у тренінгу «Ненасильницьке спілкування в громадах» проведеного за сприяння БФ «РОКАДА», який відбувся 19 березня 2024 року на базі гуманітарного хабу Чмирівської сільської військової адміністрації. Тренінг проводився з метою впровадження принципів ненасильницького спілкування в громадах.

Проведено інформування населення щодо реалізації державних та регіональних (в областях України за місцем реєстрації ВПО) житлових програм, які здійснює ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та інші фінансові установи. З інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті та сторінці Фейсбук Міловської СВА,

Ведеться робота щодо пошуку благодійних фондів та міжнародних інвестиційних груп щодо надання допомоги при відновленні Міловської селищної територіальної  громади в період деокупації.

Жителям Міловської громади протягом тижня надавались консультації щодо їх щодо звернень до РПЗМ.

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій: надано консультацій: – 1, з них 0 - звернення на  електрону пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 3, відхиллено – 0; актуалізовано даних в РТГ – 3; з них: зняття з реєстрації місця проживання: (в наслідок зміни місця проживання) 0, зміна імені/документа (паспорт ID) – 3; надано послуг – 3, з них – 3 (витяг з РТГ).

Проведено робочу зустріч з головою громадської організації «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих» Іриною Чепчиною та надання адміністративних послуг для осіб з обмеженнями слуху через відділ «ЦНАП» Міловської СВА.

Консультаційна робота правового поля

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Протягом тижня надавались консультації населенню:

з питань проходження ВЛК – 2;

щодо отримання довідки для перерахунку пенсії - 3;

щодо виплат на проживання ВПО – 7;

щодо компенсації за втрачене житло внутрішньо переміщених осіб, які

захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (Постанова 280)- 2;

з питань отримання матеріальної допомоги учасникам бойових дій у

період запровадження воєнного стану в Україні –1;

оформлення субсидій ВПО – 3;

щодо отримання довідок з РТГ – 5;

щодо звернень до РПЗМ жителів громади – 2.