ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Соціальна сфера

За сприяння Міловської селищної військової адміністрації та Чмирівської сільської військової адміністрації, внутрішньо переміщені особи Луганської області мали змогу відвідати виставу у стилі хоррор «ВІЙ, або страшна таємниця Гоголя» в Міському Будинку культури м. Рівне. Бажаючі мали змогу відвідати виставу безкоштовно.

23.03.2024 року в м. Ірпінь, начальник відділу «ЦНАП» Міловської селищної військової адміністрації взяв участь у благодійному легкоатлетичному забігу «Єднання України 2024». Організаторами виступили: Благодійний Фонд «Рокада», ДУ «Спорт для всіх» та Ірпінська міська рада.

В рамках співпраці з Луганським обласним центром зайнятості, в  гуманітарному  хабі м. Києва Марківської селищної військової адміністрації,  проводились  інформаційні кампанії та заходи для внутрішньо переміщених осіб з питань заснування та розвитку власного бізнесу. На інформаційних ресурсах Міловської громади забезпечено інформування внутрішньо переміщених осіб щодо професійного навчання/перенавчання, підтримки їх зайнятості і само зайнятості.

На гуманітарних хабах медичні працівники КПН «Міловська ЦРЛ» видали 22 особам ВПО ліки та вироби медичного призначення.

Освітній процес

Надано психолого-педагогічну допомогу в центрі ГО « Український тил» в м. Кам’янець-Подільський. Допомогу отримали 3 дітей шкільного віку.

Проведено заходи щодо підготовки учасників освітнього процесу до НМТ з української мови, поглиблене вивчення та вдосконалення знань з української мови при гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Луганської області у м. Тернопіль (Тернопільська область). Залучено 6 дітей.

17-22 березня голова Молодіжної ради при Міловській СВА взяла участь у  тренінг-семінарі  «Молодіжна політика, заснована на підходах участі, участі молоді та громадської участі у процесі ухвалення рішень» м. Львів.

20 березня 2024 р. спеціалісти управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради прийняли онлайн участь у конференції для створення мережі перенаправлень та узгодження спільних дій щодо запобігання СНПК м. Київ.

Проведено наступні заходи в Морозівському ліцею:

1. Просвітницький онлайн-захід, присвячений Дню створення Української Центральної Ради;

2. Стартовий вебінар «Шкільний урок волонтерства»;

3. Науково-практичний семінар «Навчальні втрати, інструменти вимірювання та шляхи подолання» ЛОІППО;

4. Заняття «Робототехніка- невідʼємний складник сучасного освітньому STEM- середовища. LEGO”;

5. Тренінг «Спільна відповідальність: психологічна допомога та підтримка для вчителів і учнів у складних умовах»;

6. Семінар - практикум « Методичний кейс учителя НУШ»;

7. Вебінар з питань реформування дитячого харчування «Документація при впровадженні процедур системи НАССР, застосування та підтримка її в дієвості»;

8. День з професором Науково- популярні лекції «Повоєнне відновлення екосистеми: можливості кожного для України»;

9. Вебінар «Дотримання правил академічної доброчесності під час Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Ман-Юніор Дослідник»;

10. Висвітлення роботи Управління освіти, культури, молоді та спорту  в соціальних мережах: сторінка у фейсбуці.

Наради/семінари. Навчання

- 18.03.2024 участь начальника Міловської СВА в засіданні Комісії “Політика безпеки” Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України;

- участь начальника Міловської СВА в онлайн заході публічний діалог з громадами «Децентралізація на зв’язку»: Підтримка громадами Збройних сил України. Які закони потрібні на вчора?»

- онлайн-засідання комісії з питань надання одноразової та щорічної матеріальної допомоги Міловської СВА;

- участь у презентації проведеної спеціалістами зі Швейцарії «НА ШЛЯХУ ДО КЛІМАТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ»;

- участь в Онлайн екскурсії в сервісний центр українського офісу «Renault Trucks»;

- участь в онлайн семінарі на тему: «Землевпорядне забезпечення при розробці комплексних планів просторового розвитку території територіальних громад. Приклади землевпорядного забезпечення. Межі громад, на територію яких мають розроблятися комплексні плани. Роль НГО»;

- участь  у  відкритому обговоренні ключових проблем та запитів від органів місцевого самоврядування«Інклюзивне відновлення за лідерства громад» в м Київ;

- участь в  навчальному семінарі  організованому Луганською обласною державною адміністрацією з питань «Реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

консультація з 2 особам з приводу порядку виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій форм;

консультація  5 особам з приводу оздоровчої компанії 2024 року для дітей, переміщених внаслідок бойових дій з території Міловської територіальної громади;

щодо отримання компенсації на житло – 2 особи.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook