ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.03.2024 10:27

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення.

Національна гвардія України від початку свого існування рішуче заявила про себе, продемонструвавши суспільству потужний працездатний бойовий колектив патріотів і однодумців, здатних виконувати завдання щодо захисту територіальної цілісності та забезпечення безпеки держави.

Саме Ви були одними з перших, хто у 2014 році стали на захист територіальної цілісності та незалежності України. Нині ж Національна гвардія залишається однією з основних складових Об’єднаних сил, а її роль у стримуванні агресії отримала високу оцінку не лише керівництва держави, але й мільйонів громадян України.

Військовослужбовці Національної гвардії пліч-о-пліч з іншими формуваннями Сил оборони вже 10 років виконують завдання на всіх «найгарячіших» напрямках.

Сьогодні у складі Національної гвардії діють  7 бригад «Гвардії наступу» – «Азов», «Буревій», «Кара-Даг», «Спартан», «Рубіж», «Хартія», «Червона калина», які після підготовки, доозброєння звільняють від ворога наші землі разом з іншими підрозділами Сил оборони.

З нагоди професійного свята бажаю усім міцного здоров'я, мужності, сил та перемоги .

Висловлюю вдячність та повагу за вашу щоденну роботу, важливі і відповідальні обов’язки, за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість Українському народові.

Низько вклоняюсь усім тим, хто загинув. Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Дякую Вам за героїзм, хоробрість та самовіддану службу українському народу.

Слава Національній гвардії України!

Слава Україні!

Ірина Болткова,