Участь у вебінарі «Залучення громадян до вирішення питань місцевого значення. Інтеграція військових, ветеранів та демобілізованих у мирне життя. Діалог місцевої влади та громадськості»

Дата: 29.03.2024 16:53

Фото без описуФото без опису

28 березня 2024 року начальник Мілоської селищної військової адміністрації Ірина Болткова та заступник начальника Оксана Дубук взяли участь у вебінарі на тему: «Залучення громадян до вирішення питань місцевого значення. Інтеграція військових, ветеранів та демобілізованих у мирне життя. Діалог місцевої влади та громадськості».

Організатор: Всеукраїнська Асоціація ОТГ на базі Платформи «Соціальний захист та згуртованість».

Учасники розглянули, які є можливості місцевої влади і громадського сектору для реалізації прав військових, ветеранів та демобілізованих осіб, обговорили проблематику й виклики щодо необхідності залучення громадян до вирішення питань їх інтеграції.

Також ознайомилися з напрацюваннями та пропозиціями ГО «ВІД СЕЛА ДО МІСТА».

Розглянули тему: «Програма реінтеграції військових, ветеранів та демобілізованих у мирне життя: «Міст підтримки і розуміння».