Участь у тренінгу «Пост героїчне лідерство в умовах криз і війни»

Дата: 08.04.2024 12:00

З 4 по 6 квітня 2024 року в місті Києві відбувся тренінг  на тему «Пост героїчне лідерство в умовах криз і війни».

Захід ініційований Департаментом міжнародного співробітництва, технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОВА.

Фото без описуФото без опису

Учасники: голови та заступники голів громад Луганської області, представники Луганської обласної державної адміністрації, відповідальні за відновлення та розвиток громад та територіях.

Від Міловської громади участь у заході взяв начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Прокопчук. Захід проведено за підтримки програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН).

Мета тренінгу - ознайомлення учасників з основами менеджменту. Навчання здійснювалось через дію: проєкти для невеликих груп, які виконувалися протягом усієї програми, з короткими оновленнями після кожного модуля та підсумковими презентаціями в останньому модулі.

Авторки та тренерки: Кривда Наталія - докторка філософських наук, професорка КНУ імені Тараса Шевченка, викладач курсу Лідерство: теорія і практика в Единбурзькій бізнес школі (Велика Британія) в Україні, експерт МКІП та УКФ; Марутян Рена - докторка наук з державного управління, професор кафедри глобальної та національної безпеки КНУ імені Тараса Шевченка, членкиня консультативно-дорадчих робочих груп при РНБО та Міністерстві оборони України.

Дякуємо організаторам за насичену програму та отримані нові знання і навички!