ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 08.04.2024 12:51

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

01 квітня проведено засідання-онлайн комісії ТЕБ і НС Міловської СВА. На засіданні було розглянуто два питання: 1) Про стан та посилення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей (об’єкти охорони здоров’я, освіти, культури, тощо); 2) Про першочергові заходи щодо

попередження загибелі людей на водних об'єктах території громади в літній період 2024 року.

Проведена роз’яснювальна робота через засоби масової інформації з населенням щодо попередження нещасних випадків та загибелі людей на водних об’єктах, а також про дотримання вимог пожежної безпеки під час масового перебування людей на об’єктах охорони здоров’я, освіти, культури, тощо.

03 квітня 2024 року за програмою «U-LEAD з Європою» начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту в режимі онлайн взяв участь в інфо-сесії на тему: «Організація діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в територіальних громадах».

На даному заході було обговорено такі питання:

1)      Роль та завдання комісії з питань ТЕБ та  НС в реалізації безпекових повноважень органів місцевого самоврядування;

2)      Нормативне регулювання створення та діяльності комісій ТЕБ та НС;

3)      Механізм фінансування заходів, які ухвалюються комісією ТЕБ та НС.

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

За минулий тиждень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна інформаційних повідомлень не надходило.

Начальником відділу ЖКГ на минулому тижні проведена зустріч із ГО «Всеукраїнське об’єднання переселенців» у м. Рівне. Під час зустрічі були озвучені поточні проблеми із якими стикаються ВПО, підняте питання щодо забезпечення тимчасовим житлом мешканців Луганщини.

Спеціалістом відділу ЖКГ здійснюються заходи з пошуку житла й надання його в тимчасове користування.

Проведено огляд будівель і приміщень для тимчасового проживання ВПО

за адресами:

- м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1

- м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2

Також проведено зустрічі з балансоутримувачами вищезазначених приміщень. На зустрічах обговорювались питання можливості проживання ВПО Луганської області, кількості приміщень, кількості можливого проживання, умови проживання, вимоги щодо розміщення.

Прийнято участь у засіданні робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив щодо забезпечення функціонування єдиної геоінформаційної системи.

Ведеться робота щодо пошуку благодійних фондів та міжнародних інвестиційних груп щодо надання допомоги при відновленні Міловської селищної територіальної  громади в період деокупації.

Жителям Міловської громади протягом тижня надавались консультації щодо їх щодо звернень до РПЗМ.

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій: – 1, з них 0 - звернення на  електрону пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 2, відхиллено – 0; актуалізовано даних в РТГ – 3; з них: зміна імені/документа (паспорт ID) – 2, інше – 1; надано послуг – 3, з них – 3 (витяг з РТГ).

Консультаційна робота правового поля

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Протягом тижня надавались консультації населенню:

пенсійного забезпечення –7;

пільг за надання комунальних послуг ветеранам війни –2;

отримання довідки для перерахунку пенсії – 3;

виплат на проживання ВПО – 3;

з питань надання соціальних послуг ВПО – 1;

компенсація за втрачене житло внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (Постанова 280)- 2;

оформлення субсидій ВПО –2.