Участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсу мистецтв «Країна Кобзаря»

Дата: 10.04.2024 11:48

Фото без описуФото без описуФото без опису

Учні Морозівського ліцею Міловської селищної ради Луганської області прийняли участь у ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Країна Кобзаря».

Конкурс проходив 31 березня у місті Київ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міжнародного радіо «Radio Sfera Music», Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Продюсерського центру «Tuaron Management», за його підсумками учні Морозівського ліцею отримали нагороди.

В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» І місце посіли роботи

Вишняк Таміли «Віра в Перемогу!» та Евеліни «Пахощі рідного дому».

Оголошено Подяку викладачу Морозівського ліцею Міловської селищної ради за високу професійну майстерність, збереження культурної спадщини, підтримку та духовне збагачення підростаючого покоління Сергєєвій Тетяні Вікторівні.

Вітаємо учнів Морозівського ліцею з цією перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, легко йти вперед до підкорення нових творчих вершин, прославляти нашу неньку, зберігати наші традиції та розвивати культуру.

Висловлюємо подяку та щиру вдячність викладачу за підготовку учнів до фестивалю-конкурсу.