Участь голови Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації Ангеліни Новикової в інноваційній програми для молоді UPSHIFT

Дата: 15.04.2024 09:55

12-15 квітня 2024 року голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації Ангеліна Новикова, у складі команди PS (Progressive School) взяла участь у навчальному буткемпі UPSHIFT,який проходив у с.Головчинці Хмельницька область.

UPSHIFT- глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується у понад 40 країнах. Вона надає молоді й підліткам навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем.

UPSHIFT поєднує провідні підходи до розвитку молоді й успішний досвід приватного сектору через людиноорієнтований дизайн (Human Centered Design). Одна з основних цілей UPSHIFT - це надихнути молодих людей, підвищити їхню спроможність та підготувати до викликів сучасного життя.

Загальна тривалість програми - 3-4 місяці, які охоплюють період подачі та розгляду заявок, 3 дні навчального буткемпу та близько 3-х місяців – безпосередньої роботи над реалізацією розробленого проєкту.

Молодь Міловської громади впевнено крокує до своєї мети - створювати, змінювати, перемагати!

Майбутнє - за активною молоддю!