ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 15.04.2024 13:45

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та цивільного захисту прийняв участь у форумі Recovery Construction Forum Ukraine в м. Київ, на якому було обговорено поточні виклики галузі та ефективну координацію зусиль щодо відбудови України, що об’єднує представників влади і будівельну спільноту з метою підтримки та допомоги постраждалим громадам — роз’яснення можливостей, залучення коштів на відбудову, інвестиції у розвиток, отримання консультацій з практичних питань тощо.

Проведено навчання з посадовим складом комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Міловської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області на тему: "Організація діяльності комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в територіальних громадах".

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

За минулий тиждень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна інформаційних повідомлень не надходило.

Підписано меморандум про співпрацю щодо надання тимчасового житла для ВПО Луганської області у місті Дніпрі з громадською організацією «Джерело підтримки».

Ведеться робота щодо пошуку благодійних фондів та міжнародних інвестиційних груп щодо надання допомоги при відновленні Міловської селищної територіальної  громади в період деокупації.

Жителям Міловської громади протягом тижня надавались консультації щодо їх щодо звернень до РПЗМ.

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій:надано консультацій: – 2, з них 0 - звернення на  електрону пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 3, відхиллено – 0; актуалізовано даних в РТГ – 4; з них: зняття з реєстрації місця проживання: (в наслідок зміни місця проживання) 1, зміна імені/документа (паспорт ID) – 3, інше – 0; надано послуг – 4, з них – 4 (витяг з РТГ).

Консультаційна робота правового поля

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Протягом тижня надавались консультації населенню:

пенсійного забезпечення –5;

пільг за надання комунальних послуг ветеранам війни –2;

отримання довідки для перерахунку пенсії – 2;

виплат на проживання ВПО – 2;

з питань надання соціальних послуг ВПО –5;

стягнення заборгованості з аліментів – 1;

компенсація за втрачене житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (Постанова 280)- 2;

оформлення субсидій ВПО –3.