ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Соціальна сфера

Очільниця Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що проходив 12 квітня в місті Чернівці.

Міловською СВА підписано меморандум про співпрацю із громадською організацією «Мрія дітей України». Мета співпраці полягає у реалізації спільних програм реабілітації та допомоги, що спрямовані на захист прав постраждалих від війни дітей, налагодження взаємодії органів влади із громадськими організаціями для надання всебічної допомоги.

З метою організації дозвілля, сімейного відпочинку, цими вихідними Міловською селищною військовою адміністрацією при взаємодії з Чмирівською

сільською військовою адміністрацією для внутрішньо переміщених осіб Луганської області організовано безкоштовне відвідування Рівненського зоопарку.

На базі гуманітарного хабу Марківської селищної військової адміністрації м.Київа, надавались консультації громадянам стосовно отримання ваучерів на навчання для ВПО з Луганської області.

Освітній процес

Надано психолого-педагогічну допомогу в центрі ГО « Український тил» в м. Кам’янець-Подільський. Допомогу отримали 4 дитини шкільного віку.

Проведено заходи щодо підготовки учасників освітнього процесу до НМТ з української мови, поглиблене вивчення та вдосконалення знань з української мови при  Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації Луганської області у м. Тернопіль (Тернопільська область). Залучено 5 дітей.

Новикова Ангеліна, голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації взяла участь у складі команди Progressive School у навчальному буткемпі UPSHIFT- глобальної програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який проходив у м.Хмельницькому.

Проведено наступні заходи в Морозівському ліцеї  ступенів Міловської селищної ради:

семінар - практикум з елементами ігротренінгу «Творчий педагог- творча дитина»;

інструктивно-методичний семінар «Сучасний інструментентарій подолання освітніх втрат з англійської мови: досвід і можливості»;

Всеукраїнська науково- практична конференція «Освітня  робототехніка та штучний інтелект».

Наради/семінари. Навчання

- участь начальника Міловської СВА у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України;

- участь у  інформаційній сесії  за програмою проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на тему: «Закон України «Про адміністративну процедуру»: можливості для належного застосування, актуальні виклики, можливі рішення для органів місцевого самоврядування»;

- онлайн навчання на тему: «Діяльність рекрутингових центрів в громадах. Співпраця Міністерства оборони України та органів місцевого самоврядування»;

- участь в онлайн тренінгу на навчальній платформі ACADEMY Cities4Cities  на тему: «Взаємодія між цивільною владою та військовими»;

- участь в онлайн тренінгу за програмою U-LEAD з Європою «Повноваження ОМС щодо здійснення підтримки ветеранів війни, членів їх сімей та форми її реалізації»;

- онлайн–вебінар для працівників закладів культури та закладів освіти Луганської області на тему: «Безбар’єрна мова: про правила етичної комунікації»;

- захід «Супермаркет рішень» Асоціації малих міст України   на тему: «Захист і турбота про ветеранів російсько-української війни: місія                      здійсненна! Досвід Доброславської громади»;

- обласна науково-практична конференція «Розбудова НУШ в Луганській області: Реалії та перспективи»;

- онлайн–конференція XХІ Міжнародної школи-семінару «Сучасні                 педагогічні технології в освіті»;

- участь в експертному обговоренні результатів дослідження проведеного в рамках проєкту, що реалізується ГО «Громадська ініціатива Луганщини» у співпраці з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», ГО «Центр політико-правових реформ» та ГО «Асоціація «Відродження та Розвиток».

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

консультація 6 особам з приводу поранення Захисникам та Захисницям України, які беруть безпосередню участь у бойових діях, пов'язаних з повномасштабною військовою агресією Російської Федерації проти України;

консультація 3 особам з приводу оздоровлення дітей Міловської громади;

щодо отримання компенсації на житло – 3 особи.

На базі Марківського гуманітарного хабу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта,14 начальником служби у справах дітей проводився прийом та консультації громадян ВПО з Луганської області. Надано 5 консультацій з питань соціального захисту дітей, усиновлення, сімейних форм виховання.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook