Віртуальна виставка «Незламна писанка»

Дата: 15.04.2024 13:49

Луганський обласний центр народної творчості запрошуємо долучитися до обласної виставки декоративного мистецтва «Незламна писанка», яка триватиме з 30 квітня по 5 травня 2024 року.

Мета - розвиток, збереження та популяризація української народної культури, збереження самобутності українського народу, його національної спадщини, розвиток декоративно-ужиткового мистецтва та культурного потенціалу територіальних громад Луганської області.

Тематика виставки – свято Великодня.

Для участі необхідно до 4 травня надіслати на електронну пошту narodna.tvorchist@gmail.com якісне фото витворів з обов’язковим зазначенням ПІБ автора виробу, назви роботи, напрямку та техніки виконання, місця роботи або навчального закладу, ПІБ керівника творчого об’єднання (за наявністю).

Телефон для довідок – 066 950 97 82

Віртуальна виставка «Незламна писанка», буде проводитись 5 травня на офіційній сторінці Луганського обласного центру народної творчості у Facebook та на сайті Луганського обласного центру народної творчості locnt.com.ua