Підтримка родин загиблих, полонених і зниклих безвісти військових

Дата: 16.04.2024 13:56

Міловською СВА підписано Меморандум про співпрацю із громадською організацією «Мрія дітей України».

Документ передбачає реалізацію спільних програм реабілітації та допомоги, що спрямовані на захист прав постраждалих від війни дітей, налагодження взаємодії органів влади із громадськими організаціями для надання всебічної допомоги.

Громадська організація "Мрія дітей України" Надає підтримку та допомогу членам сімей військовослужбовців, які загинули, зникли безвісти або перебувають в полоні.

Місія громадської організації «Мрія дітей України» – практичне втілення суспільної відповідальності кожного за майбутнє дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної російської збройної агресії.

Напрями діяльності:

• психологічна допомога (невідкладна психологічна допомога, особисті консультації, групові онлайн-заняття);
  • освіта та розвиток (дистанційна освіта, додаткові мовні та розвиваючі курси, допомога з вибором професії, підготовка до ЗНО/НМТ);
  • відпочинок та оздоровлення (літні табори, відпочинок та оздоровлення в санаторіях, на базах відпочинку);

Батьки, охочі отримати допомогу від ГО "Мрія дітей України" мають заповнити анкету за посиланням:

Анкета на допомогу родині від ГО "Мрія дітей України" (google.com)

За допомогою в заповненні анкети та для отримання більш детальної інформації з даного питання просимо звертатися за телефоном: +380632786934.