Психологічна реабілітація інвалідів війни на Закарпатті

Дата: 19.04.2024 12:30

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Інваліди війни (після 24.02.2022)  І та ІІ групи  Міловської селищної територіальної громади разом із своїми родинами мають змогу пройти безкоштовну психологічну реабілітацію на території еко-курорту у Закарпатській області.

Міловською СВА укладено меморандум про співпрацю з керівництвом  ПП «Боржавська Ялина», в рамках якого інвалідам війни (після 24.02.2022)  І та ІІ групи  Міловської селищної територіальної громади надається знижка на проживання в готелі ПП «Боржавська Ялина» посеред Карпат у розмірі 60% разом із родинами. Інші 40% вартості путівки ветеранам відшкодовуватиме управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради.

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо звертатися до управління за номером – 0507034707.