Відбулися заняття з вивчення української мови для внутрішньо переміщених осіб Луганської області, які сьогодні мешкають на Тернопільщині

Дата: 19.04.2024 16:52

Фото без описуФото без опису

19 квітня 2024 року, на хабі «Нове життя» громадської організації «Майбутнє України м.Рубіжне», який знаходиться у м.Тернополі, вчителем української мови та літератури Морозівського ліцею Мар’яною Плотніковою для внутрішньо переміщених осіб Луганської області проведено заняття з вивчення української мови. Захід організовано в рамках «Школи української мови».
На цьому занятті розглянуто тему: «Суржик та культура мовлення, мовленнєві помилки».
   Під час заходу учасники дійшли спільного висновку, що мова буде тільки тоді чистою, коли буде правильно звучати, коли вживатимуться тільки літературно-нормативні слова і словосполучення, будуть правильні граматичні форми.
    Сьогодні говорити українською мовою - це бути бійцем за націю, за Україну! Мова - це зброя!
    Заняття проводитимуться кожної п’ятниці за адресою:  місто Тернопіль, хаб "Нове життя", вул. Золотогирська, 1Б.