ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ ВДЯЧНОСТІ ВОЛОНТЕРАМ

Дата: 20.04.2024 11:39

20 квітня в Україні і світі відзначають День вдячності волонтерам.

Це свято, коли ми відзначаємо роботу та зусилля людей, які добровільно віддають власний час та енергію, щоб допомагати іншим.

Сьогодні волонтерство є важливою складовою суспільства, адже ці люди змінюють світ на краще, допомагаючи тим, хто цього дійсно потребує.

Саме волонтери за час повномасштабної війни стали справжніми героями, які щодня докладають зусиль, аби забезпечити допомогу українським військовим та громадянам.

Волонтери – це, дійсно, герої нашого часу, їх вміння, наполегливість та винахідливість надають військовим силу та відвагу для подолання будь-яких перешкод на шляху до Перемоги.

Кожен громадянин України сьогодні вдячний волонтерам за їхню стійкість, бажання допомогти навіть в неможливих умовах.

З нагоди Дня вдячності волонтерам хочу подякувати всім причетним за вашу нелегку працю, за вашу самовідданість, за вашу підтримку!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

Слава Україні!

Героям слава!