Черговий гуманітарний вантаж передали нашим захисникам та військовим медикам на найгарячіші напрямки.

Дата: 22.04.2024 15:00

Фото без описуФото без опису

За кошти працівників військової адміністрації, управління охорони здоров’я та соціальної сфери, управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради, комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня Міловської селищної ради», комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги Міловської селищної ради» були придбані тактичні медичні рюкзаки та ноші ампульниці, турнікети, медикаменти, перев'язувальні матеріали та маскувальні сітки, якими постійно допомагає команда волонтерів «Сєвєродонецькі павучки в Ужгороді» і які вкрай необхідні на фронті.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Дякуємо нашим захисникам за мужність, з якою вони долають ворога на фронті. За віру, яка мотивує до нових звершень.

Єднаймося усі довкола захисту Батьківщини! Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!