Взято участь у тренінгу з вирішення актуальних житлових, майнових та земельних питань в умовах воєнного стану

Дата: 26.04.2024 15:50

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Представництвом Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні сумісно з Представником Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Донецькій та Луганській областях організовано та проведено у м.Дніпрі тренінг для представників районних, міських військових адміністрацій та об’єднаних територіальних громад Луганської області щодо вирішення актуальних житлових, майнових та земельних питань в умовах воєнного стану.

Участь у заході взяв головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою Міловської селищної військової адміністрації Денис Нєчаєв.

Мета заходу - обговорення з представниками військових адміністрацій Луганської області актуальних проблем захисту прав громадян в умовах воєнного стану.

Під час тренінгу розглянуто такі питання:

• компенсація за зруйноване чи знищене житло;
  • оновлений порядок призначення грошової допомоги ВПО;
  • питання визнання права власності:

Міловська селищна військова адміністрація дякує спікеру Представництва Норвезької ради у справах біженців (NRC) в Україні, провідній юристці НРСБ Юлії Воронковій та Представнику Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Донецькій та Луганській областях Дмитру Михальову за організацію та проведення тренінгу.