ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ:СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Соціальна сфера

З метою наповнення матеріально-технічного резерву на період деокупації, отримано ліки від центрального аптечного складу КНП ЛОР «ЛРЦЕМДМК».

Ведеться робота з пацієнтами диспансерної групи  з питань надсилання ліків та виробів медичного призначення поштою.

На базі гуманітарного хабу Марківської СВА розташованому  у м. Києві, надано три консультації громадянам стосовно отримання ваучерів на навчання для ВПО Луганської області  з  використання програми доступного іпотечного кредитування на власне житло та отримання компенсації; також доступ до переліку існуючих програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу актуальних у  травні  2024 року.

Освітній процес

02 травня 2024 року головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради провела заняття з української мови у розмовному клубі «Мовний калейдоскоп» на базі гуманітарного ХАБУ Старобільської РДА для 12 внутрішньо переміщених осіб Луганщини, які  мешкають у м. Києві.

04 травня 2024 року на хабі «Нове життя» громадської організації «Майбутнє України м. Рубіжне», який знаходиться у м. Тернополі, вчителем української мови та літератури Морозівського ліцею для внутрішньо переміщених осіб Луганської області проведено заняття з вивчення української мови. Захід організовано в рамках «Школи української мови». До заняття залучено 18 осіб.

Учні 7 класу Морозівського ліцею прийняли участь у віртуальній виставці «Незламна писанка» та отримали грамоту за колективну роботу «Букет Перемоги».

Протягом тижня працівники управління освіти, культури, молоді та спорту разом з працівниками Морозівського ліцею взяли участь:

-  в обласному інструктивно - методичному семінарі «Про завершення 2023-2024 н.р. та підготовка до НМТ»;

- педагоги Морозівського ліцею доєдналися до міжнародної науково-практичної конференції «Підтримка психологічного здоров’я особистості в умовах війни: міжнародний досвід та українські реалії»;

- працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради взяли участь у заході "Супермаркету рішень" Асоціації малих міст України  на тему: «Підтримка та інтеграція внутрішньо переміщених осіб у Валківській ТГ. Досвід роботи громади у залученні інвестицій у воєнний час»;

Наради/семінари. Навчання

• участь у зустрічі на  тема якої є «Реформування житлової політики»;
  • участь у Презентації Міні Конгресу Board в рамках ІІ-го Українського Будівельного Конгресу;
  • участь у заході «UAct: Голос прозорої та демократичної відбудови» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» в м. Києві;
  • он-лайн участь у другому вебінарі з міжмуніципальної співпраці «Міжмуніципальна співпраця в Україні – вихід на новий рівень»;
  • участь у вебінарі «Впровадження послуг Державного аграрного реєстру через ЦНАП», організованим Всеукраїнською Асоціацією ОТГ спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України;
  • участь у заходах до тижня імунізації з гаслом: «Любиш - вакцинуй!»
  • участь в нараді-семінарі в режимі відеозвязку з порядком денним: «Імунопрофілактика».

Консультативна робота з громадянами

Надано консультацій населенню з питань:

5 консультацій з приводу  матеріальної допомоги Захисникам, які отримали поранення, пораненим Захисникам та Захисницям України, які беруть безпосередню участь у бойових діях, пов'язаних з повномасштабною військовою агресією Російської Федерації проти України;

23 консультації з приводу оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек»;

консультації щодо умов проживання та розміщення в місцях тимчасового проживання в м. Дніпро – 2 особи.

На базі Марківського гуманітарного хабу, розташованого у м. Києві начальником служби у справах дітей проводився прийом та консультації громадянам ВПО з Луганської області. Надано 3 консультації з питань соціального захисту дітей, усиновлення, сімейних форм виховання.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook