Працівники Міловської селищної військової адміністрації вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
З нагоди цієї пам’ятної дати, заступник начальника військової адміністрації Оксана Дубук, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою Денис Сарсаков разом з керівництвом Біловодської та Чмирівської військових адміністрацій приєдналися до мітингу «Сила пам’яті», який відбувся у м.Рівному на майдані Незалежності.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя у російсько-українській війні.
В знак скорботи за загиблими, керівники поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Також, працівники адміністрації долучилися до урочистих заходів та поклали квіти у містах Києві, Борисполі, Умані, Дніпрі, Кам'янець-Подільському.
Пам’ятаємо й шануємо подвиг Героїв Другої світової війни та дякуємо воїнам, які вже третій рік поспіль на полі бою ведуть боротьбу з російським окупантом за свободу і незалежність українського народу.