Відбувся майстер-клас до Дня вишиванки «Вишиті обереги»

Дата: 15.05.2024 15:00

Відбувся майстер-клас до Дня вишиванки «Вишиті обереги»

14 травня 2024 року у приміщенні гуманітарного хабу Нижньодуванської селищної військової адміністрації, який знаходиться у м.Харкові,  для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини відбувся майстер-клас до Дня вишиванки «Вишиті обереги».

До заходу долучилася директорка комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради Олена Чумакова.

Під час майстер-класу учасники відновили свої навички вишивання хрестиком та вишили іменні обереги. Також дізналися багато цікавого про історію виникнення цього свята.

Кожна вишивка – це неповторний витвір мистецтва. Це символ України, кожної родини, нашої мови. Це – генетичний код нації, бо кожний візерунок містять в собі історію нашої країни.

Щиро дякуємо майстриням та організаторам за цікавий захід в затишній теплій атмосфері.