Звернення начальника Міловської селищної військової адміністрації до Дня пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 19.05.2024 09:10

Третя неділя травня - День пам'яті жертв політичних репресій.

Цей день відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня.

День пам'яті жертв політичних репресій-це день, коли ми вшановуємо пам'ять мільйонів наших співгромадян, які стали жертвами жорстоких репресій, безпідставних звинувачень і нелюдських страждань. Ми згадуємо про тих, хто був несправедливо засуджений, переслідуваний та знищений в роки тоталітарного режиму.

Цей день нагадує нам про важливість свободи, справедливості та поваги до людської гідності. Ми повинні берегти пам'ять про ці трагічні події, щоб вони ніколи не повторилися. Наша спільна історія вчить нас цінувати демократичні цінності і робити все можливе для того, щоб кожен громадянин нашої країни відчував себе захищеним і вільним.

Вічна пам'ять всім, хто став жертвою політичних репресій. Нехай їхній біль і страждання не будуть забуті, а наша пам'ять про них стане запорукою того, що подібні трагедії більше ніколи не повторяться.

Ірина Болткова ,

начальник Міловської селищної