ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ: ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ , ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Дата: 20.05.2024 12:35

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

ІНФРАСТРУКТУРА, ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБОРОННА ТА ЦИВІЛЬНА СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Мобілізаційна робота та цивільний захист

15 травня 2024 року на базі гуманітарного хабу Старобільської районної військової адміністрації Луганської області (м. Київ) під головуванням начальника Міловської селищної військової адміністрації Ірини Болткової за участю членів координаційного штабу з питань деокупованої території Міловської селищної територіальної громади, згідно із затвердженим Планом-сценарієм, проведено командно-штабні навчання Міловської селищної військової адміністрації.

Діяльність ЖКГ та робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)

На минулому тижні в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна було опрацьоване 1 нове інформаційне повідомлення.

З 14 по 16 травня, начальник відділу ЖКГ Міловської СВА відвідав головну інженерну виставку України Aqua THERM 2024 «Відбудова в дії. Інженерно-технічні рішення у сфері ЖКГ», що пройшла в міжнародному виставковому центрі  міста Києва.

Головний  спеціаліст відділу ЖКГ взяв участь в практичному семінарі, організатором якого є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з USAID «Проєкт енергетичної безпеки», на якому обговорювались питання щодо ефективного теплопостачання.

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг»

На базі координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації надано консультацій:– 2, з них 0 - звернення на  електрону пошту: cnap.msva@ukr.net; опрацьовано повідомлень (ДМС та ЕДДР) в РТГ – 28, відхиллено – 2 (відсутність інформації щодо актуалізації даних суб’єкта звернення); актуалізовано даних в РТГ – 26; з них: зміна імені/документа (паспорт ID) – 26, зняття з реєстрації місця проживання/перебування – 0; надано адмін.послуг – 0, з них – 0 (витяг з РТГ).

Консультаційна робота правового поля

Надавалась методична допомога працівникам відділів військової адміністрації з правових питань та окремим структурним підрозділам.

Протягом тижня надавались консультації населенню:

пенсійних питань – 6;

призначення пенсії УБД – 10;

поновлення втрачених документів – 2;

з питань надання соціальних послуг ВПО –5.