Шановні українці, яких клята війна позбавила домівок!

Дата: 21.05.2024 15:32

На базі КНП «Славутська міська лікарня» створено Прихисток для внутрішньо переміщених осіб та вже розпочато будівництво тимчасового  житла для переселенців з українських громад, яке планується ввести в експлуатацію в наступному, 2025 році.

Фото без описуЗараз в Прихистку є вільні приміщення для переселенців з дітьми, для яких в Славутичі створені найкращі умови для навчання та розвитку.

До Ваших послуг вся розвинена соціальна інфраструктура Славутича, соціально-психологічна , медична та реабілітаційна підтримка, а також допомога у працевлаштуванні.

Прихисток на території рекреаційної  зони міської лікарні – окремі номери на сім’ю від 2 до 5 осіб.

загальна кухня для приготування їжі;

загальна їдальня;

загальне побутове приміщення для прання та прасування білизни;

загальний дитячий простір;

загальний розвитковий простір для навчання з інтернетом.

Соціальний супровід: центр соціальних служб, управління соціального захисту, соціально-психологічний центр, центр соціальної  реабілітації дітей з обмеженими можливостями.

Освіта: 6 дитсадків, 4 школи та ліцей, Славутинська філія Національного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», палац дітей та молоді, дитяча школа мистецтв.

Охорона здоров’я:  Славутицька міська лікарня, центр первинної медико-санітарної  допомоги.

Культура: кіноконцертний комплекс, бібліотечно-інформаційний центр.

Спорт: 2 басейни, 5 фізкультурно-оздоровчих комплексів, міський стадіон, кінно-спортивна база, скейтпарк, яхт-клуб, понад 40 спортивних майданчиків.

Контактні телефони Центру соціальних служб: 099-3795817, 099-5032423, Валентина Дудинська