Дата: 24.05.2024 17:03

24 травня 2024 року  голова молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації взяла участь у засіданні круглого столу Координаційної ради з питань молодіжної політики при Старобільській райдержадміністрації «Залучення молоді до прийняття рішень: від теорії до практики», який відбувся відповідно до плану роботи Координаційної ради з питань молодіжної політики при Старобільській райдержадміністрації на 2024 рік, за сприяння Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, під головуванням голови Координаційної ради Сергія ЯРИШЕВА.

Під час зустрічі виступила голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації Новикова Ангеліна з доповіддю  про діяльність молодіжної ради, акцентувала увагу на основних проблемних питаннях у роботі та  ознайомила з планом роботи ради.

Під час засідання круглого столу:

•  ознайомились з роботою Координаційної ради з питань молодіжної політики при Старобільській райдержадміністрації;
  • говорили про залучення молоді до прийняття рішень: від теорії до практики. Досвід та практики діяльності молодіжних рад Луганської області;
  • про напрацювання інструментарію для провадження діяльності молодіжних рад Старобільського району;
  • про долучення до організації та участі в національно-патріотичних акціях;
  • обговорили роботу молодіжних консультативно-дорадчих органів територіальних громад Старобільського району.