25 травня - День Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Сьогодні в Україні вітають з професійним святом Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запроваджено, враховуючи важливе значення служби для забезпечення національної безпеки, захисту державного суверенітету та інформаційного простору України.
Це свято символізує розвиток власної історії і традицій, зміцнення безпеки країни. Як одна із складових системи управління державою, служба забезпечує її стійкість, захищеність державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктури, створює безпечні умови обігу важливої інформації, успішно реагує на загрози у кіберпросторі, надійно протидіє ворожим технічним розвідкам, підтримує функціонування національного радіочастотного ресурсу.
Оборонці кіберфронту відповідають за інформаційний захист державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, координують діяльність суб’єктів забезпечення кібербезпеки нашої держави!
Дякуємо за службу держспецзв’язківцям! Разом — все подолаємо!
Інформаційна безпека — запорука суверенітету країни!