27 травня - Всесвітній день екстреної медичної допомоги.

Дата: 27.05.2024 12:07

Сьогодні відзначають Всесвітній день екстреної медичної допомоги.

Цей день присвячений усім медичним працівникам, які щодня стоять на передовій, рятуючи життя і допомагаючи людям у найскладніші моменти.

Медиків екстреної допомоги не лякають ворожі обстріли, вони жертовно, сумлінно виконують свій обов‘язок.

Від їхнього професіоналізму і досвіду залежить в буквальному сенсі найцінніше – чи буде людина жити.

Вітаємо вас з Всесвітним днем екстреної медичної допомоги і дякуємо за вашу самовіддану працю, мужність та професіоналізм!

Бажаємо вам здоров'я, витримки, сили і наснаги у вашій благородній справі. Нехай ваша праця завжди буде гідно оцінена, а в житті буде більше радісних і спокійних моментів.

Дякуємо за вашу невтомну роботу і турботу про інших!